vega test warszawa tło odrobaczanie owsica
Żyjemy w morzu niezliczonych mikroorganizmów, które przewyższają nas liczebnie, ale od tysięcy lat
musimy współżyć z nimi najlepiej na zasadzie pokojowej koegzystencji, ukształtowanej jak wszystko inne przez dobór naturalny.
Nasze potężne mechanizmy obronne nieustannie dostosowują się do nowych warunków, podobnie zresztą, jak i mikroorganizmy, których zdolność do mutacji jest zdumiewająca. Drobnoustroje mają jednak jedną zasadniczą przewagę; namnażanie się może trwać u nich zaledwie kilka lub kilkanaście 
minut, np. patogenny gronkowiec i paciorkowiec do podwojenia się potrzebują 20 min, a Borelioza 12-24 godziny, podczas gdy czas dojrzewania naszego potomstwa liczy się w dziesiątkach lat, o ile mamy wystarczająco dużo szczęścia. Taka zależność tworzy układ pozwalający przeżyć zarówno gospodarzowi, jak i jego pasożytom.
Dzisiaj, przynajmniej w krajach rozwiniętych, najpoważniejszymi infekcjami nie są zjadliwe zarazki, żyjące poza naszymi ciałami, lecz liczne 
organizmy pasożytnicze, dla których jesteśmy naturalnymi gospodarzami. 
Mogą one żyć w skórze, w ustach, gardle, płucach, żołądku, jelicie, układzie nerwowym, układzie kostno-stawowym, a także w narządach płciowych. Są po prostu w nas. Ponieważ ich zdolność do wywoływania chorób zależy od sprawności systemu obronnego, nieustanna walka z infekcjami stanowi 
nieodłączny element składowy ludzkiego życia. W tym sensie wszyscy jesteśmy narażeni na zakażenia, i to przez cały czas.
Dlatego zapraszam Państw na testowanie metodą Vega-test, aby sprawniej pokonać pasożyty.
vega test warszawa, vegatest, tasiemiec uzbrojony, bąblowiec,
vega test wazrszawa, grzyby, aspergilus, kandydoza, owsiki,
warszawa vega test, obleńce, tęgoryjec dwunastnicy, glista, glista psia,
vega test warszawa, przywry, lamblie, rzęsistek,
vega test warszawa usuwanie pasożytów, pasożyty, owsiki,
Grzyby

Zagrożenia

vega test, warszawa, tasiemiec, glista, pierwotniaki,
vega test warszawa tasiemce tasiemiec grzyby
vega test warszawa obleńce nicienie glista psia
vega test warszawa lamblie lamblioza rzęsistek
Tasiemce
Obleńce
Pierwotniaki
Przywry

Zagrożenia

Żyjemy w morzu niezliczonych mikroorganizmów, które przewyższają nas liczebnie, ale od tysięcy lat musimy współżyć z nimi najlepiej na zasadzie pokojowej koegzystencji, ukształtowanej jak wszystko inne przez dobór naturalny. Nasze potężne mechanizmy obronne nieustannie dostosowują się do nowych warunków, podobnie zresztą, jak i mikroorganizmy, których zdolność do mutacji jest zdumiewająca. Drobnoustroje mają jednak jedną zasadniczą przewagę; namnażanie się może trwać u nich zaledwie kilka lub kilkanaście minut, np. patogenny gronkowiec i paciorkowiec do podwojenia się potrzebują 20 min, a Borelioza 12-24 godziny, podczas gdy czas dojrzewania naszego potomstwa liczy się w dziesiątkach lat, o ile mamy wystarczająco dużo szczęścia. Taka zależność tworzy układ pozwalający przeżyć zarówno gospodarzowi, jak i jego pasożytom.
Dziś, przynajmniej w krajach rozwiniętych, najpoważniejszymi infekcjami nie są zjadliwe zarazki, żyjące poza naszymi ciałami, lecz liczne organizmy pasożytnicze, dla których jesteśmy naturalnymi gospodarzami. 
Mogą one żyć w skórze, w ustach, gardle, płucach, żołądku, jelicie, 
układzie nerwowym, układzie kostno-stawowym, a także w narządach płciowych. Są po prostu w nas. Ponieważ ich zdolność do wywoływania chorób zależy od sprawności systemu obronnego, nieustanna walka z infekcjami stanowi nieodłączny element składowy ludzkiego życia. W tym sensie wszyscy jesteśmy narażeni na zakażenia, i to przez cały czas. Dlatego zapraszam Państw na testowanie metodą Vega-test, aby sprawniej pokonać pasożyty.
Menu