vega test warszawa tło

Terapia Naczyniowa BEMER

Na podstawie wieloletniej pracy i badań klinicznych w Instytucie Mikrokrążenia w Berlinie zrodziła się biofizykalna metoda aktywująca endogenne siły samoleczenia organizmu człowieka z udziałem urządzenia BEMER.
Badania te dostarczyły przełomowych odkryć dotyczących biorytmu miejscowych i nadrzędnych procesów regulacyjnych mikrokrążenia.
Głównym rdzeniem Fizycznej Terapii Naczyniowej BEMER jest wielowymiarowa struktura sygnałów, która skutecznie stymuluje ograniczone lub zaburzone mikrokrążenie. Wspomaga ona jeden z najważniejszych mechanizmów regulacyjnych, co zapewnia odżywianie, dotlenianie i eliminację toksyn na poziomie komórkowym.
Zastosowanie systemu BEMER przyczynia się do wzrostu sprawności fizycznej i psychicznej za sprawą prawidłowo funkcjonującego układu krwionośnego na poziomie naczyń włosowatych.
Organizm ludzki posiada ok. 90 bilionów komórek, które muszą być  zaopatrzone w składniki odżywcze, dotlenione i oczyszczone z toksyn.
A kto to robi???
Właśnie najmniejsze naczynka włosowate tzw. kapilary.
Licencjonowany partner BEMER
Dorota Sochaczewska
tel. 535 005 005
Zapraszam do gabinetu na zabiegi
tel. 535 005 005
Warszawa Al. Wojska Polskiego 41
Mówiąc prostszym językiem biofizykalna terapia BEMER sprawia, że uruchomione do prawidłowej pracy naczynka kapilarne zaczynają dostarczać do komórek naszego organizmu niezbędne witaminy, sole mineralne, aminokwasy, tlen oraz odprowadzają metaboliczne toksyny, aby nie zatruwały i nie zakwaszały naszego organizmu, aby nie obciążały nasze tkanki, narządy i układy.
Terapia BEMER przywraca naturalną pracę kapilarów, co stanowi  przełomową innowację w nowoczesnej medycynie prewencyjnej, zapewniając profilaktykę, procesy leczenia, zdrowienia i regeneracji, a jej skuteczność pozwala na  stosowanie w następujących celach:
- Lepsze zasilanie i odżywianie organów i tkanek
- Dotlenienie komórkowe
- Odkwaszanie organizmu
- Usuwanie toksyn-metabolitów
- Wspomaganie leczenia ran i obrażeń np. sportowych
- Wspomaganie układu immunologicznego
- Minimalizacja podatności na infekcje
- Minimalizacja skutków stresu
- Przywrócenie ukrwienia we wszystkich tkankach organizmu
- Wspomaganie przy wszystkich istniejących chorobach np.:     Raynauda, Meniere'a, SM, reumatoidalnych zmianach, alergiach, arteriosklerozie itp.
DLACZEGO ?
Przyjmowane leki- ich aktywne składniki chemiczne, zioła, suplementy diety będą szybciej i sprawniej przetransportowane do Państwa komórek, a co za tym idzie, organizm zdecydowanie lepiej zareaguje na procesy lecznicze!!
- Zwiększanie wydajności fizycznej i umysłowej
- Skrócenie czasów regeneracji podczas treningów sportowych
- Ulepszenie efektu treningu
- Zmniejszenie ryzyka odniesienia obrażeń w czasie uprawiania sportu
Menu