Oczyszczanie jelit
GŁÓWNA OCZYSZCZANIE
1Program w oparciu o kompleks roślinny COLO-VADA PLUS, który też usuwa pasożyty i czyści ścianki i uchyłki jelita.
Program ten składa się z 3 etapów;
1 etap to okres przygotowawczy, trwa 7 dni, oczyszcza organizm z pasożytów, pierwotniaków, grzybów, łagodzi detoksykację, utrymuje bilans witamin, minerałów, i potrzebnych bakterii jelitowych.
2 etap to 4 dniowa głodówka z przyjmowaniem sorbentów ( glinka kaolinowa) i piciem wody strukturyzowanej, zalkalizowanej.
3 etap to to odnowa metaboliczna i harmonizacja pracy organów wewnetrznych.
Program zawiera 100% naturalnych składników, które są bardzo skuteczne w swym działaniu.
Podczas oczyszczania organizmu należy zwiększyć spożycie wody do 2-3 litrów na dzień , stosując czystą, strukturyzowaną wodę koralową o ujemnym napięciu powierzchniowym z minerałami alkalicznymi. Program trwa 14 dni.
2 Program  to czyszczenie jelit za pomocą 20% Natrium thiosulfuricum ( pochodna soli gorzkiej), który usuwa z jelit zalegające stare masy kałowe i produkty gnilne.
Kuracji tej towarzyszy ścisła dieta oparta na gotowanym ryżu i/lub kaszy jaglanej.
Zboża te leczniczo wpływaja na śluzówkę żołądka i  jelit.
Dieta trwa 10-12 dni.
3 Program to oczyszczanie jelit za pomocą naturalnych pokarmów.
Pierwszy dzień- należy wypić 2,5 litra kefiru w 6 dawkach zagryzając  sucharkami z czarnego pieczywa (nie spożywać żadnych innych posiłków).
Drugi dzień - nalezy wypić 1,5 do 2 litrów soku z jabłek w 6 dawkach zagryzając sucharkami z czarnego pieczywa. Sok powinien być świeżo przygotowany, jabłka powinny być słodkie (nie spożywać żadnych innych posiłków).
Trzeci dzień - należy w ciągu dnia jeść tylko sałatki z gotowanych warzyw (buraki, marchew, ziemniaki, można dodać kiszone ogórki, kiszoną kapustę, cebulę, olej roślinny wraz z sucharkami z ciemnego pieczywa).
Oczyszczanie takie można stosować dwa razy w miesiącu.
4 Program to oczyszczanie jelit z wykorzystaniem śliwek. Wieczorem do szklanki zsiadłym  mlekiem włożyć 10 suszonych śliwek i odstawić na noc. Rano na czczo wypić zsiadłe mleko, zjeść śliwki. Następnie znowu zalać 10 suszonych śliwek zsiadłym mlekiem. Odstawić aż do wieczora. Wieczorem wypić przed snem znowu zsiadłe mleko i zjeść śliwki. Tak należy postępować przez 10 dni. Kurację taką można stosować raz na 3 miesiące.
5 Program to oczyszczanie jelit z pasożytów i pleśni.
Polega on na codziennym piciu wody strukturalnej, zasadowej - niezbędnej do odkwaszenia organizmu (1 miesiąc). Jest to woda z koralowcem, który rozpuszcza się  w 1,5l wody i pije przez cały dzień lub z Microhydriną, albo z dużą ilością cytryny.
Do tego przyjmuje się suplementy w kapsułkach, tabletkach zawierające: korę z drzewa mrówkowego - PauD'arco, liść orzecha czarnego, czosnek, goździki, kamalę, algi morskie, glinkę kaolinową, oleje przeciwpasożytnicze i najważniejsze w całym procesie oczyszczania-zioła. Przy tym wszystkim stosuje się  Srebro koloidalne do picia i w sprayu do nosa, ucha i gardła.
Pod koniec oczyszczania przyjmuje się preparaty ziołowe normujące wydzielanie żółci, pracę wątroby, przywracające prawidłową perystaltykę jelit, pobudzające pracę enzymów.
Na koniec kuracji pije się smaczne ziołka oczyszczające ze złogów.
6 Program to oczyszczanie jelit za pomocą czystego tlenu, który uwalnia się w jelitach z nadtlenku magnezu. Preparat ten w postaci proszku miesza się z wodą lub sokiem i wypija. W ten sposób usuwa się  z jelit florę bakteryjną powodującą fermentację, gnicie i intoksykację organizmu.
Oczyszczanie to przeprowadza się 1-2 razy dziennie przez 1 tydzień.
Program ten polecany przy wzdęciach, zaparciach, po antybiotykoterapii, przy zaburzeniach żołądkowo-jelitowych, stanach zapalnych śluzówki żołądka, stanach zapalnych jelita długiego, reakcjach alergicznych takich jak katar sienny, astma oraz jako uzupełnienie diet oczyszczających.
UWAGA:
Stan zdrowia i wszelkie jego zaburzenia winny być konsultowane z właściwymi służbami medycznymi.
Do góry