oczyszczanie jelit vega test warszawa jelita
Oczyszczanie jelit
vega test warszawa oczyszczanie jelit
1 Program w oparciu o kompleks roślinny COLO-VADA PLUS, który też usuwa pasożyty i czyści ścianki i uchyłki jelita.
Program ten składa się z 3 etapów;
1 etap to okres przygotowawczy, trwa 7 dni, oczyszcza organizm z pasożytów, pierwotniaków, grzybów, łagodzi detoksykację, utrzymuje bilans witamin, minerałów, i potrzebnych bakterii jelitowych.
2 etap to 4-dniowa głodówka z przyjmowaniem sorbentów (glinka kaolinowa) i piciem wody strukturyzowanej, zalkalizowanej.
3 etap to odnowa metaboliczna i harmonizacja pracy organów wewnętrznych.
Program zawiera 100% naturalnych składników, które są bardzo skuteczne w swym działaniu.
Podczas oczyszczania organizmu należy zwiększyć spożycie wody do 2-3 litrów na dzień, stosując czystą, strukturyzowaną wodę koralową o ujemnym napięciu powierzchniowym z minerałami alkalicznymi. Program trwa 14 dni.
vegatest warszawa oczyszczanie jelit
2 Program to czyszczenie jelit za pomocą 20% Natrium Thiosulfuricum (pochodna soli gorzkiej), który usuwa z jelit zalegające stare masy kałowe i produkty gnilne.
Kuracji tej towarzyszy ścisła dieta oparta na gotowanym ryżu i/lub kaszy jaglanej.
Zboża te leczniczo wpływają na śluzówkę żołądka i  jelit.
Dieta trwa 10-12 dni.
vega test warszawa oczyszczanie jelit
3 Program to oczyszczanie jelit za pomocą naturalnych pokarmów.
Pierwszy dzień- należy wypić 2,5 litra kefiru w 6 dawkach, zagryzając sucharkami z czarnego pieczywa (nie spożywać żadnych innych posiłków).
Drugi dzień - należy wypić 1,5 do 2 litrów soku z jabłek w 6 dawkach, zagryzając sucharkami z czarnego pieczywa. Sok powinien być świeżo przygotowany, jabłka powinny być słodkie (nie spożywać żadnych innych posiłków).
Trzeci dzień - należy w ciągu dnia jeść tylko sałatki z gotowanych warzyw (buraki, marchew, ziemniaki, można dodać kiszone ogórki, kiszoną kapustę, cebulę, olej roślinny wraz z sucharkami z ciemnego pieczywa).
Oczyszczanie takie można stosować dwa razy w miesiącu.
4 Program to oczyszczanie jelit z wykorzystaniem śliwek. Wieczorem do szklanki ze zsiadłym  mlekiem włożyć 10 suszonych śliwek i odstawić na noc. Rano na czczo wypić zsiadłe mleko, zjeść śliwki. Następnie znowu zalać 10 suszonych śliwek zsiadłym mlekiem. Odstawić aż do wieczora. Wieczorem wypić przed snem znowu zsiadłe mleko i zjeść śliwki. Tak należy postępować przez 10 dni. Kurację taką można stosować raz na 3 miesiące.
vega-test warszawa oczyszczanie jelit
5 Program to oczyszczanie jelit z pasożytów i pleśni.
Polega on na codziennym piciu wody strukturalnej, zasadowej - niezbędnej do odkwaszenia organizmu (1 miesiąc). Jest to woda z koralowcem, który rozpuszcza się  w 1,5 l wody i pije przez cały dzień lub z Microhydriną, albo z dużą ilością cytryny.
Do tego przyjmuje się suplementy w kapsułkach, tabletkach zawierające: korę z drzewa mrówkowego - PauD'arco, liść orzecha czarnego, czosnek, goździki, kamalę, algi morskie, glinkę kaolinową, oleje przeciwpasożytnicze i najważniejsze w całym procesie oczyszczania (zioła). Przy tym wszystkim stosuje się  Srebro koloidalne do picia i w sprayu do nosa, ucha i gardła.
Pod koniec oczyszczania przyjmuje się preparaty ziołowe normujące wydzielanie żółci, pracę wątroby, przywracające prawidłową perystaltykę jelit, pobudzające pracę enzymów.
Na koniec kuracji pije się smaczne ziółka oczyszczające ze złogów.
vega test warszawa oczyszczanie jelit
6 Program to oczyszczanie jelit za pomocą czystego tlenu, który uwalnia się w jelitach z nadtlenku magnezu. Preparat ten w postaci proszku miesza się z wodą lub sokiem i wypija. W ten sposób usuwa się  z jelit florę bakteryjną powodującą fermentację, gnicie i intoksykację organizmu.
Oczyszczanie to przeprowadza się 1-2 razy dziennie przez 1 tydzień.
Program ten polecany przy wzdęciach, zaparciach, po antybiotykoterapii, przy zaburzeniach żołądkowo-jelitowych, stanach zapalnych śluzówki żołądka, stanach zapalnych jelita długiego, reakcjach alergicznych takich jak katar sienny, astma oraz jako uzupełnienie diet oczyszczających.
UWAGA:
Stan zdrowia i wszelkie jego zaburzenia winny być konsultowane z właściwymi służbami medycznymi.
Menu