Obciążenia
GŁÓWNA TESTOWANIE
Aby doszło do odkrycia istnienia drobnoustrojów i pasożytów potrzeba było tysięcy lat bardzo prymitywnej, nie oszczędzajacej pacjentów praktyki medycznej, jak również nauki uprawianej przez samotnych badaczy, którzy mogli się opierać jedynie na własnej intuicji.
Teraz, we wspólczesnym świecie, w krajach rozwiniętych, z rozwiniętą medycyną, najpoważniejszymi infekcjami nie grożą nam zjadliwe zarazki, żyjące poza naszymi ciałami, lecz liczne organizmy pasożytnicze, dla których jesteśmy naturalnymi, a czasem przypadkowymi gospodarzami.

Na stronie tej postaram się stworzyć mini przewodnik, napisany w duchu idei pierwszej pomocy, aby chronić przed fobiami, przesądami, strachem, aby łatwiej było zrozumieć, że nie zależnie od zakątka świata i statusu społecznego wszyscy możemy być nosicielami mniejszych lub większych pasożytów. I nie koniecznie musimy "umierać" ze strach, wręcz przeciwnie, trzeba podjąć skuteczna walkę na śmierć i życie z "najeźdźcą", trzeba wsłuchiwać się w swój organizm i czasem kierować się intuicją.
Aby być zdrowym należy zwalczyć pasożyty, pleśnie i grzyby oraz usunąć w miarę możliwości toksyny z organizmu.
UWAGA
Wszystkie treści zawarte na mojej stronie mają wyłącznie cel informacyjno-edukacyjny. Nie mogą służyć do stawiania diagnozy, rozpoznawania czy sugerowania sposobów leczenia różnych chorób.